Ścieżka powrotu

Pompy ciepła firmy Viessmann wykorzystują odnawialną energię skumulowaną w gruncie, promieniowaniu słonecznym, wodach gruntowych czy powietrzu. W każdym przypadku następuje zmniejszenie zużycia paliw kopalnych, zaoszczędzenie wartościowych zasobów i ograniczenie szkodliwych dla klimatu emisji CO2.

Jednocześnie użytkownik odnosi korzyść dzięki dodatkowej zalecie: Pompy ciepła marki Viessmann dysponują przeważnie funkcjami „active cooling“ i „natural cooling“. Oprócz klasycznego zastosowania w charakterze wytwornicy ciepła w zimne dni, w lecie pompy ciepła zapewniają przyjemny klimat w pomieszczeniu i dostarczają do domu orzeźwiający chłód.

Szeroki program oferuje właściwą pompę ciepła dla każdego zapotrzebowania. Już na etapie planowania możliwe jest uwzględnienie okoliczności budowlanych i konstrukcyjnych oraz osobistych i indywidualnych pomysłów dotyczących zapotrzebowania na ciepło.

viesmannPompa ciepła solanka/woda, znamionowa moc cieplna: od 5,8 do 17,2 kW

 

viesmannKompaktowa pompa ciepła solanka/woda, znamionowa moc cieplna: od 5,9 do 10 kW, pojemność zasobnika: 170l.

viesmannKompaktowa pompa ciepła solanka/woda z funkcją solarną, znamionowa moc cieplna: od 5,9 do 10kW. Pojemność zasobnika: 220l.

viesmannPompa ciepła solanka/woda, znamionowa moc cieplna: od 5,9 do 117,8 kW

 

viesmannKompaktowa pompa ciepła solanka/woda z funkcją solarną, znamionowa moc cieplna: od 5,9 do 10,3 kW. Pojemność zasobnika: 220l.

viesmannKompaktowa pompa ciepła solanka/woda, znamionowa moc cieplna: od 5,9 do 10,3kW

 

 

viesmannPompa ciepła powietrze/woda w wersji Split o mocy grzewczej od 8,4 do 17,1 kW, ze zintegrowanym podgrzewaczem c.w.u. o pojemności 220 litrów.

 

 

viesmannPompa ciepła powietrze/woda w wersji Split, moc grzewcza: od 8,4 do 17,1 kW, domy jednorodzinne, nowe budownictwo i obiekty modernizowane, układy biwalentne.