Ścieżka powrotu

GRIBET Sp. z o.o. to firma o profilu inżyniersko-handlowym, której zadaniem jest dostarczanie Klientom w pełni dopasowanych do ich potrzeb rozwiązań głównie z zakresu m.in. techniki grzewczej i rekuperacji. Działamy w oparciu o produkty renomowanych firm takich jak Viessmann, Zehnder, Rehau, Jaga, Vasco czy Brugman.

 

Nasza firma nie skupia się na sprzedaży samych urządzeń ale kompleksowych rozwiązań opartych o wytyczne producentów i uwzględniając wieloletnie doświadczenie naszego zespołu inżynierów. To połączenie gwarantuje naszym klientom, że otrzymują rozwiązania sprawdzone i najbardziej efektywne. 


Stale rozwijamy nasz zespół aby jak najlepiej wykonywać powierzone nam zadania i być zaufanym partnerem tych, którzy nas wybrali. Nasze usługi dopasowane są indywidulanie do potrzeb każdego Klienta w najbardziej efektywny dla niego sposób.

Cel naszej działalności realizujemy pamiętając że Firma to nie tylko logo, ale przede wszystkim Ludzie - wyłącznie od nich zależy, w jaki sposób potrzeby naszych Klientów będą spełnione. Fundamentem firmy Gribet jest zespół specjalistów- inżynierów, którego celem jest sprostanie oczekiwaniu naszych Klientów. Jesteśmy świadomi tego, że skoncentrowanie się na potrzebach Klientów jest jedyną drogą do sukcesu - konsekwentnie podążamy nią od początku istnienia naszej firmy.

W życiu występujemy w różnych rolach - każdy z nas bywa Klientem, partnerem w biznesie, usługodawcą, pracodawcą, czy pracownikiem. Aby nie pogubić się w gąszczu tych ról opieramy się na fundamentalnych zasadach takich jak: uczciwość, lojalność, zaufanie, szacunek do ludzi, etyka.