Ścieżka powrotu

vascoVasco to światowy lider w produkcji grzejników. W ofercie firmy znajdują się zarówno grzejniki łazienkowe, pokojowe – dekoracyjne i płytowe, grzejniki konwektorowe i kanałowe. Wysoka pozycja firmy, jej rozpoznawalność i uznanie wśród klientów indywidualnych, projektantów i architektów to efekt wieloletniej pracy i udoskonalania produktów. Vasco to również gwarancja najwyższej jakości surowców wykorzystywanych do produkcji grzejników, dbałości o każdy detal podczas całego procesu produkcji jak i niebanalne, i cieszące oko wzornictwo dzięki któremu grzejniki stały się znaczącym elementem wystroju wnętrz.

vascoALU-ZEN to dekoracyjny grzejnik aluminiowy, płaska bryła z zaokrąglonymi bokami.

vascoModel skonstruowany jest z solidnych profili o bezkompromisowej geometrii.

 

vascoBRYCE PLUS jest aluminiowym grzejnikiem o bardzo nowoczesnej formie.

 

 

vascoGrzejnik dekoracyjny stalowy z kwadratowych rurek ułożonych w regularną płaszczyznę.

 

vascoPłaski i prosty grzejnik VASCO. Gładka płyta czołowa z dopracowanymi detalami.

 

 

vascoNIVA pionowa to ulubiony grzejnik architektów wnętrz. Posiada niezwykłą zdolność do wtapiania się w tło, na którym jest umieszczany.

vascoPonadczasowy grzejnik ONI to połączenie harmonijnej konstrukcji, bezpiecznej dla środowiska, z niezrównaną łatwością obsługi.

vascoNajniższy wariant PRIMULI – tylko 7cm wysokości. Posiada zakres szerokości od 8cm do 28cm, zaś długość od 50 cm do 390cm.